HABER & DUYURULAR » Taraftara Müjde! Artık Passolig ve maç bileti bedava

Taraftara Müjde! Artık Passolig ve maç bileti bedava

Şanlıurfaspor, Sivasspor maçı öncesi taraftarlara jest yaparak Passolig kart bedelini ve maç biletini taraftarlarımıza bedava yapt

Şanlıurfaspor, Sivasspor maçı öncesi taraftarlara jest yaparak Passolig kart bedelini ve maç biletini taraftarlarımıza bedava yaptı.

 

Sarı yeşilli taraftarlar maç gününe kadar Şanlıurfaspor logolu Passolig kartlarını Passolig gişelerinden alabilecekler ve Sivasspor maçı biletide kartlarına yüklü olacak.

 

Taraftarların Nüfus Cüzdanları ile Şanlıurfaspor Passolig gişeleri olan GAP Arena stadı içi ve Toplama merkezinde bulunan Passolig gişelerinden birine gitmeleri gerekiyor.

 

Eyyübiye Belediye başkanı ve Şanlıurfaspor Fahri Başkanı Mehmet Ekinci, Sivasspor maçına kadar isteyen herkesin Passolig gişelerine giderek Kartı olmayanları Şanlıurfaspor logolu kart alacağını duyurdu.

Ekinci ayrıca, Maraton, Numaralı Sol ve Numaralı Sağ tribünlerinede masraflarını kulübün karşılayacağı bilet yüklemelerinin yapılacağını ifade etti.

 

Şanlıurfaspor'un çok zorlu maçlar olduğunu anımsatan Ekinci, Tüm Şanlıurfalıları Passolig almaya davet ederken, Pazar günü tribünlerin dolmasını ve takımlarına destek vermelerini istedi.

Şanlıurfa Spor Kulübü Resmi İnternet Sitesi | Copyright © 2016
info@sanliurfaspor.org